fbpx

SOLLEIM EXPRESS

solleim express nowe sw antoniego (2)
solleim express nowe sw antoniego (2)

Czy ekipę Solleim trzeba jeszcze komuś przedstawiać? Jeśli tak, to po krótce: Solleim, Bielany Wrocławskie, najlepsze koreańskie jedzenie.

Na Bielany od miesięcy zjeżdżają tłumy wygłodniałych wrocławian, by zjeść i nacieszyć się wietnamskim street foodem w wykonaniu ekipy Solleim. I jest to nie byle jaka ekipa, bo jedzenie wychodzi spod rąk prawdziwych Azjatów.

Z początkiem października doczekaliśmy się lokalu w centrum. Przy św. Antoniego swoje drzwi otworzył Solleim Express czyli Solleim w wersji jeszcze bardziej street foodowej – okrojona karta, a w niej: kubełki Cupbap i kurczaki.

Pełne menu pozostaje dostępne w Solleim na Bielnach Wrocławskich.

SOLLEIM EXPRESS
św. Antoniego 16a

MENU: soon
FACEBOOK: KLIK!
INSTAGRAM: KLIK!


DATA OTWARCIA: 05.10.2020
KUCHNIA: koreańska, azjatycka, street food


Marija Magdalena

Pierwsza Dama i Matka Przełożona Widelca. Panicznie boi się pomidorów (ale tylko surowych, suszone i pomidorówkę pożera, aż się jej uszy trzęsą). Miłośniczka domowego jedzenia (córka Matki Teresy od Pierogów - pochodzenie zobowiązuje) oraz posiłków na świeżym powietrzu - stąd jej zamiłowanie do pikników i foodtrucków. Nie cierpi jeść w samotności, więc w jej Widelcowych Wyprawach często towarzyszą jej najbliżsi przyjaciele :)

Może Ci się również spodoba