fbpx

Najlepsze restauracje we Wrocławiu – wyniki głosowania WIDELEC ROKU 2020

Która z wrocławskich restauracji poradziła sobie najlepiej w tym ciężkim dla gastronomii czasu? Jakie są najlepsze restauracje we Wrocławiu?

Oto wyniki głosowania w plebiscycie Widelec Roku 2020, w którym wybieraliście Wasze ulubione gastromiejscówki we Wrocławiu. Ponad 2000 osób wzięło udział w głosowaniu organizowanym w styczniu. Wskazywaliście lokale, które w tym dziwnym roku wykazały się największą kreatywnością a przy tym zadbały o jakość i smak!

Oto 10 miejsc, a na nich aż 16 laureatów. Walka była zacięta i o miejscu na podium decydowały pojedyncze głosy!

Partnerem naszego plebiscytu została wrocławska firma CityMox! Jedną z usług, które oferują jest dostawa zamówień z restauracji do klienta bez udziału pośredników do zamawiania. Dostarczają 7 dni w tygodniu (w tym święta) od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Nie pobierają prowizji od sprzedaży i opłat konfiguracyjnych. Restauracja płaci tylko za zrealizowane dostawy. Więc, jeśli któraś z restauracji boryka się z problemami logistyki obsługi zamówień – warto zapoznać się z ich ofertą!

otwarcie roku najlepsze restauracje we wrocławiu

Gotowi na wyniki? Oto TOP 10 w kategorii WIDELEC ROKU!

MIEJSCE 10 – MOABURGER (48 głosów)

Czy kiedykolwiek znudzą się nam burgery? Chyba nie! A już na pewno nie te z Moaburgera! W głosowaniu zwróciliście uwagę na powtarzalność smaku, którą Moa zachowuje od lat i świetnie poradzenie sobie z usługą dowozu, którą wcześniej lokal nie świadczył. Burgery w stylu nowozelandzkim górą!

MIEJSCE 9 – CEGIELNIA (50 głosów)

Czy jest tu ktoś kto za studenckich czasów nie jadł sałatki w Cegielni? Myślę, że nie! Wśród Waszych komentarzy najczęściej pojawiały się: wielkie porcje, przystępne ceny i różnoradne menu! Cegielnia od lat jest świetnym miejscem spotkań!

MIEJSCE 9 – PASIBUS (50 głosów)

Pasibus podbija kolejne miasta w Polsce, ale wrocławianie dalej go uwielbiają. Wrocławskie sieć burgerowni, kilka lokali w mieście. Za co lubicie ich najbardziej? Za smaczne burgery, to raz. Za świetne promocje i produkty specjalne, to dwa. Za wyluzowaną komunikację w socia mediach, to trzy!

MIEJSCE 9 – WARSZTAT FOOD& GARDEN (50 głosów)

Kiedyś niepozorny warsztat samochodowy, dziś (Waszym zdaniem) jedna z najlepszych restauracji we Wrocławiu. Niepowtarzalny klimat tego miejsca gwarantuje przepiękny ogród oświetlony lampkami. Nie znam chyba osoby, która zapytana o najładniejsze ogródki restauracyjne we Wrocławiu nie wymieni Warsztatu!

MIEJSCE 8 – DINETTE (52 głosów)

MIEJSCE 8 – EL GORDITO (52 głosów)

MIEJSCE 7 – MANGO MAMA (58 głosy)

MIEJSCE 7 – VAFFANAPOLI (58 głosy)

MIEJSCE 6 – MANIA SMAKU (59 głosów)

MIEJSCE 5 – WOOTHAI (65 głosów)

MIEJSCE 4 – CHEESE IS MORE (67 głosów)

MIEJSCE 4 – WOOSABI (67 głosów)

MIEJSCE 3 – WHISKEY IN THE JAR (68 głosów)

MIEJSCE 2 – MŁODA POLSKA BISTRO & PIANINO (73 głosów)

MIEJSCE 2 – RAGU PRACOWNIA MAKARONU (73 głosów)

MIEJSCE 1 – OSIEM MISEK (80 głosów)

Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych!


Podoba Ci się ten tekst? Podaj dalej.
Więcej na Instagramie oraz fanpage’u. 
Widelcowe hashtagi – #zwidelcempowroclawiu #jemwewro
Szukaj też naszej Foodiesowej Grupy: klik!

Marija Magdalena

Pierwsza Dama i Matka Przełożona Widelca. Panicznie boi się pomidorów (ale tylko surowych, suszone i pomidorówkę pożera, aż się jej uszy trzęsą). Miłośniczka domowego jedzenia (córka Matki Teresy od Pierogów - pochodzenie zobowiązuje) oraz posiłków na świeżym powietrzu - stąd jej zamiłowanie do pikników i foodtrucków. Nie cierpi jeść w samotności, więc w jej Widelcowych Wyprawach często towarzyszą jej najbliżsi przyjaciele :)

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *