fbpx

Najlepsze restauracje we Wrocławiu – głosowanie WIDELEC ROKU 2020

Ruszamy z głosowaniem czytelników Z widelcem po Wrocławiu na ich ulubioną restauracje we Wrocławiu!

Początek nowego roku to świetny moment na podsumowanie. Które restauracje w 2020 roku były Twoimi ulubionymi? Które najlepiej poradziły sobie z trudnościami tego roku? Które najbardziej kreatywnie podeszły do lockdownowych wyzwań? A na koniec najważniejsze: które z nich dalej karmiły smacznie i wyjątkowo? W tych trudnych czasach tym bardziej cieszę się, że oddaje w Wasze ręce głosowanie na Wasze ulubione gastromiejscówki we Wrocławiu!

Widelec Roku 2020 – głosowanie na najlepszą wrocławską restaurację

Plebiscyt WIDELEC ROKU odbył się już dwukrotnie: w 2017 i 2018 roku. Zobacz laureatów poprzednich edycji: 2017 – KLIK! 2018 – KLIK! W tym roku formuła głosowania ulega delikatnym zmianom. Jak do tej pory knajpa musi znajdować się na terenie Wrocławia oraz być czynna i obsługiwać Gości na koniec 2020 roku. Miejsca, które mają kilka lokali w mieście wpisujemy tylko raz – głosujemy na markę, a nie na daną lokalizację, Na liście do głosowania znajduje sie ponad 200 gatsromiejscówek z Wrocławia, które zgłosiliście w czasie nominacji do plebiscytu.

Wybieramy najlepsze restauracje we Wrocławiu

Konkurs zostaje podzielony na dwie kategorie:

  • WIDELEC ROKU – w której głosować można na restauracje/bary/bistra/foodtrucki i inne gastromiejscówki, które zostały otwarte wcześniej niż w 2020 roku. Nagrodzonych zostanie 10 miejsc o największej liczbie zebranych głosów.
  • OTWARCIE ROKU – tutaj głosujemy na miejsca otwarte w tym trudnym 2020 roku i które uważamy za najlepsze. W tej kategorii nagrodzone zostanie 5 miejsc o największej ilości głosów.

Miejsca, które zgłaszacie, a które nie mogą wziąc udziału w głosowaniu, bo wstrzymały działalność: Iggy Pizza , District Saigon, Kokoya, Campo

Formularz do głosowania:

link do ankiety w przypadku, gdy nie chce się otworzyć w treści wpisu KLIK!

Na restauracje zgłoszone do konkursu głosować będzie można od 11. do 24. stycznia.

Wyniki konkursu poznamy z początkiem lutego.

Marija Magdalena

Pierwsza Dama i Matka Przełożona Widelca. Panicznie boi się pomidorów (ale tylko surowych, suszone i pomidorówkę pożera, aż się jej uszy trzęsą). Miłośniczka domowego jedzenia (córka Matki Teresy od Pierogów - pochodzenie zobowiązuje) oraz posiłków na świeżym powietrzu - stąd jej zamiłowanie do pikników i foodtrucków. Nie cierpi jeść w samotności, więc w jej Widelcowych Wyprawach często towarzyszą jej najbliżsi przyjaciele :)

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.