fbpx

FANCY – Pizza • Pasta • Szprycery

fancy pizza pasta szprycery wrocław

Czy Fancy zapełni gatsronomiczną pustkę na Nowym Dworze?

Mieszkańcy tego osiedla nie mieli do tej pory zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o restauracje w swoim rejonie. Jest co prawda Stół Na Szwedzkiej, do którego zjeżdżają mieszkańcy całego Wrocławia (i nie tylko), ale brakowało tam mniej zobowiązującego miejsca na wieczorne wyjście czy obiad w trakcie dnia.

Już niedługo tę gastronomiczną pustkę zapełni nowa restauracja FANCY, która ma specjalizować się w włoskiej kuchni podanej w luźnym stylu.

W menu znajdziemy specjały kuchni włoskiej, czyli pizza i pasty. Nie zabraknie również alkoholu – tu pierwsze skrzypce mają grać szprycery.

Obserwując ich profile w social mediach i wiedząc, kto stoi za tym miejscem (ta sama ekipa odpowiada za m.in. Jaffę, Sea Food Market czy Jungle) wyczuwam, że Fancy będzie totalnym hitem.

Aha! Tuż obok, w tym samym budynku pojawi się nowa odsłona Jungle – kuchnia azjatycka. Więc mieszkańcy Nowego Dworu otrzymują dwa mocne miejsce za jednym razem!

FANCY – Pizza • Pasta • Szprycery
Budziszyńska 62/1

MENU: soon
FACEBOOK: KLIK!
INSTAGRAM: KLIK!


DATA OTWARCIA: październik 2020
KUCHNIA: pizza, makarony, włoska


Marija Magdalena

Pierwsza Dama i Matka Przełożona Widelca. Panicznie boi się pomidorów (ale tylko surowych, suszone i pomidorówkę pożera, aż się jej uszy trzęsą). Miłośniczka domowego jedzenia (córka Matki Teresy od Pierogów - pochodzenie zobowiązuje) oraz posiłków na świeżym powietrzu - stąd jej zamiłowanie do pikników i foodtrucków. Nie cierpi jeść w samotności, więc w jej Widelcowych Wyprawach często towarzyszą jej najbliżsi przyjaciele :)

Może Ci się również spodoba