fbpx

DINETTE CAFE DELI

DINETTE CAFE DELI ODRZAŃSKA WROCŁAW

Dinette to chyba najbardziej rozpoznawalna restauracja we Wrocławiu i nikomu nie trzeba jej przedstawiać? Kiedy zaczynali te ponad 8 lat temu na pierwszym pierwsze nowootwartego Sky Towera, chyba nikt nie spodziewał się, że to miejsce stanie się pewnego rodzaju ikoną i legendą wrocławskiej gastronomii.

Po wyprowadzce dwóch lokali z Sky Tower (trzeci ciągle działa przy Operze) przyszła pora na nowe! Nowe Dinette, tym razem przy Odrzańskiej, czeka na swoich stałych bywalców oraz nowych gości, by uraczyć ich śniadaniami serwowanymi przez cały dzień.

„Dinette Cafe Deli to miejsce celebrowania poranków, które przeciągają się do wieczora. Kawa i cava podawane są na przemian a śniadania płynnie przechodzą w wieczorne przekąski.”

DINETTE CAFE DELI
Odrzańska 11-12

MENU: KLIK!
FACEBOOK: KLIK!
INSTAGRAM: KLIK!


DATA OTWARCIA: 03.09.2020
KUCHNIA: europejska, śniadania przez cały dzień


Marija Magdalena

Pierwsza Dama i Matka Przełożona Widelca. Panicznie boi się pomidorów (ale tylko surowych, suszone i pomidorówkę pożera, aż się jej uszy trzęsą). Miłośniczka domowego jedzenia (córka Matki Teresy od Pierogów - pochodzenie zobowiązuje) oraz posiłków na świeżym powietrzu - stąd jej zamiłowanie do pikników i foodtrucków. Nie cierpi jeść w samotności, więc w jej Widelcowych Wyprawach często towarzyszą jej najbliżsi przyjaciele :)

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.