fbpx

Gastropodcast – pierwszy podcast o wrocławskich restauracjach!

W 2021 rok wchodzimy z przytupem i w nowej formie. Przedstawiam Wam Widelcowy GASTROPODCAST, czyli pierwszy podcast o wrocławskich restauracjach!

Zachęcam do subskrypcji i regularnego słuchania GASTROPODCASTU. W podcaście rozmawiać będziemy o tematach aktualnych dla wrocławskich gastronomii. Nie zabraknie też gastroploteczek – to właśnie tutaj dowiesz się o nowych otwarciach, nie umknie nam też żadne istotne zamknięcie, czy zmiany w menu.


Nowe odcinki w każdy poniedziałkowe poranek!

Słuchaj Widelcowego Gastropodcastu na Twojej ulubionej platformie:

Najnowszy odcinek do odsłuchania tutaj:

Gastropodcast – o prowadzących!

gastropodcast Z widelcem po Wrocławiu Marija Magdalena Michalak

Marija Magdalena Michalak, czyli Wrocławski Widelec. Od ponad 6 lat prowadzę profil Z widelcem po Wrocławiu, gdzie wyszukuję najciekawsze i najsmaczniejsze restauracje w naszym mieście. Zawodowo zajmuję się marketingiem, specjalizuję się w digital marketingu i social mediach. Po godzinach mojej głównej pracy prowadzę profilowe społecznościowe kilku wrocławskich restuaracji.
Ulubione jedzenie? Takie, które sprawia, że ciepło i dobrze, jest nie tylko w brzuszku, ale i na serduszku! Team: #comfortfood i #jedzenienapociesznie

Gastropodcast Irek Solicki Horeca+

Irek Solicki – człowiek orkiestra. Prowadzi firmę HORECA+ , gdzie jak mówi: „pomaga ludziom realizować ich marzenia, jeżeli są to marzenia związane z gastronomią”. Zawodowo pomaga otwierać nowe restauracje, od projektowania technologii, przez wdrażanie systemów jakości, aż po pomoc w kontaktach z sanepidem. Przez kilka lat mieszkał w Hiszpanii, więc nie będzie niespodzianką, że uwielbia latynoską kuchnię!

Pamiętaj o subskrypcji, by nie przegapić żadnego odcinka! Do usłyszenia!


Podoba Ci się ten tekst? Podaj dalej.
Więcej na Instagramie oraz fanpage’u. 
Widelcowe hashtagi – #zwidelcempowroclawiu #jemwewro
Szukaj też naszej Foodiesowej Grupy: klik!

Marija Magdalena

Pierwsza Dama i Matka Przełożona Widelca. Panicznie boi się pomidorów (ale tylko surowych, suszone i pomidorówkę pożera, aż się jej uszy trzęsą). Miłośniczka domowego jedzenia (córka Matki Teresy od Pierogów - pochodzenie zobowiązuje) oraz posiłków na świeżym powietrzu - stąd jej zamiłowanie do pikników i foodtrucków. Nie cierpi jeść w samotności, więc w jej Widelcowych Wyprawach często towarzyszą jej najbliżsi przyjaciele :)

Może Ci się również spodoba